Deze Comair Black Eagle is een professionele tondeuse van zeer hoge kwaliteit. De tondeuse bevat 2 opzetkammen (3/6, 9/12), een laadstation, oplader, olieflesje en reinigingsborsteltje.
De Comair Black Eagle tondeuse werkt op een krachtige en duurzame lithiumaccu zonder memory effect. Dit betekend dat de accu niet zijn capaciteit verliest en je deze accu dus altijd zonder problemen volledig kunt opladen ook als deze nog niet volledig leeg is.
Wanneer deze leeg raakt tijdens het scheren kan hij rechtstreeks op de stroom worden aangesloten en kunt u gewoon verder werken. Op de voorkant wordt door middel van led-lampjes aangegeven wat het laadniveau van de accu is.
De snijkop van deze Comair Black Eagle tondeuse is gemaakt van een hoogwaardig RVS.
Inclusief:
- 2x Opzetkam (3/6, 9/12)
- 1x laadstation.
- 1x oplader
- 1x olie flesje
- 1x reinigingsborstel
Kenmerken product:
- Hoogwaardige rvs-snijkop
- Krachtige en duurzame lithiumaccu zonder memory effect
- 3 uur laden - 4,5 uur werken
- Vibratiearmer, krachtiger 3,0 V motor
- LED display
- Geschikt voor gebruik met accu of snoer.
Onderhoud
Goed onderhoud zorgt voor consistente prestaties en kan de levensduur van uw machine verdrievoudigen. Het snijmes moet na elke scheerbeurt schoongemaakt worden met het bijgeleverde borsteltje en gesmeerd worden. Breng een druppeltje olie aan op beide zijden van het snijmes en zet het apparaat 10 seconden aan.