Sorteren:
Relevantie
Nieuwste bovenaan
Oudste bovenaan
Alfabetisch
Prijs oplopend
Prijs aflopend
Sorteren:
Relevantie
Nieuwste bovenaan
Oudste bovenaan
Alfabetisch
Prijs oplopend
Prijs aflopend
Filter
Een startersset, de essentiële meubelstukken voor ieder salon!
De inrichting van je kapperszaak is vaak de eerste indruk die je bij je klanten achterlaat. Met de look en feel van je salon creëer je een bepaalde sfeer voor je klanten als ze je bezoeken. Niet alleen de uitstraling van je meubilair is belangrijk maar ook het comfort voor de klant is essentieel. Sommige klanten bezoeken je salon maar kort, sommige klanten kunnen een aantal uur bij je in de stoel zitten. Het is daarom van belang dat je niet alleen mooie maar ook comfortabele meubelstukken in je salon hebt staan. Ook bij de wasunit kan het comfort soms wat aan de wensen overlaten, kies daarom voor een goede wasunit waarbij de nek wordt ontlast en de klanten eventueel nog de benen kunnen strekken met een uitklapbaar poefje.
Startersets, de perfecte start
Ben je een beginnende kapper of ga je voor het eerst een zaak openen? Bij het openen van een kapperszaak komt er heel wat kijken. Een van de belangrijkste aspecten van het openen van een eigen kapperszaak is het hebben van comfortabel en professioneel meubilair. Om er zeker van te zijn dat jij alle essentiels in huis hebt kun je bij Hairaction.nl startersets met hoogwaardige kwaliteit meubilair van Di Luca Design kopen aan tegen een gunstige prijs. Op deze manier kun jij direct van start gaan met je salon en heb je de essentiële basisstukken al in huis.
Een standaard starterset bevat:
1 wasunit
1 of 2 kappersstoelen
1 of 2 voetsteunen
1 kappersfiets
De sets zijn verkrijgbaar met verschillende modellen kappersstoelen zodat de set toch nog een persoonlijke touch krijgt die past bij je salon. De sets verkrijgbaar met kappersstoel Alabama, kappersstoel Nebraska en kappersstoel Lloyd. Stuk voor stuk stijlvolle stoelen die in ieder salon passen en voldoen aan de vereiste arbo-normen. Buiten de standaard sets met essentiële meubelstukken zijn er ook sets verkrijgbaar met extra’s zoals een werkwagen, droogkap of spiegel/kaptafel om de complete inrichting van je salon af te maken.
Neem een kijkje bij de verschillende soorten pakketten en bepaal welke het beste is voor jouw salon:
Starterset Basic
Starterset met werkwagen
Starterset met droogkap
Starterset met spiegel
Advies nodig bij de aanschaf van je kappersmeubilair?
Er zijn heel veel verschillende mogelijkheden wat betreft de designs en opties van kappersmeubilair. Wij kunnen je advies geven wat betreft de verschillende beschikbare modellen, opties en kleuren. Je kunt je kappersmeubilair makkelijk online bestellen bij Hairaction.nl of breng een bezoekje aan onze showroom en dan bespreken we de opties met elkaar. Neem contact met ons op door te mailen naar expert@hairaction.nl of neem telefonisch contact op door te bellen naar +31(0)46 420 04 70.