Fanola Training: Fiber Fix! | 23 mei 2022
Het assortiment van Fanola is enorm breed en bestaat naast haarkleuringen ook uit stylingsproducten, verzorgingsproducten, permanenten en een aantal technische producten. Deze training zal in het teken staan van de technische Fiber Fix producten. Zo krijg je uitgelegd welke producten er allemaal zijn, wat ze doen, wanneer en hoe je ze gebruikt en het verschil tussen de salon producten en de producten die de klanten thuis kunnen gebruiken.
De producten van Fanola Fiber Fix staan in het teken van het herstel van het haar en tegen gaan van haarbeschadiging. Door de vele behandelingen als kleuren, permanenten en blonderen worden de haarvezels aangetast en het haar beschadigd. De producten van Fanola fiber fix helpen dit tegen te gaan en ervoor te zorgen dat jij naast jouw gewilde look ook kunt genieten van gezond haar met een natuurlijke glans. Een deel van deze lijn wordt als salonbehandeling gebruikt tijdens en na de behandeling. Met de andere producten houdt de klant dit thuis eenvoudig bij zodat de levensduur van het haar wordt verlengd.
Waar, wanneer en hoe laat?
De Fiber Fix training van Fanola zal zijn op
23 mei 2022, van 10:00 uur tot 12:00. De locatie van de training is de trainingsruimte van onze showroom op de
Bergerweg nr. 168 in Sittard. We hopen je daar te zien!
Door wie wordt de training gegeven?
De trainingen van Fanola worden gegeven door technisch Fanola expert Marleen van Tiggelen. Naast eigenaresse van een goedlopende en succesvolle salon heeft ze ook al jarenlange ervaringen in het verzorgen van trainingen cursussen en workshops. Vragen over de producten van Fanola? Je kunt deze altijd aan Marleen stellen, zij heeft het antwoord voor je!
Ontvang korting op Fanola producten
Het inschrijfgeld dat jij hebt betaald voor de training kun je gebruiken om jouw favoriete Fanola producten mee te kopen. Dat wil zeggen dat jij voor €29,95 aan producten van Fanola mag uitzoeken. Heb jij je favo producten al op de wishlist klaargezet?
Meer leren over Fanola op deze dag?
Op 23 mei zal er naast deze training nog een training plaatsvinden, deze staat geheel in het teken van blonderen. Zo leer je alles over de blonderingen van Fanola, hoe deze werken, welke je het beste kunt gebruiken en meer. Wil jij hier meer over weten?
Kijk dan hier voor meer informatie over deze training.
Hoe meld je je aan?
Aanmelden voor deze training kun je doen door de training in je winkelmand toe te voegen. Je bestelt het dan net zo gemakkelijk al een product. Wanneer je naast de training geen andere producten bestelt kies je het beste voor de optie "afhalen in Sittard". Zo ben je er zeker van dat je niet betaalt voor verzendkosten voor de training.
Zien wij jou op 23 mei bij deze training?