De M:C Cream Developer 9% - 1000 ml is een professionele waterstofperoxidecrème die wordt gebruikt in combinatie met haarkleuringen en blondeerproducten. Dankzij de romige structuur is de developer eenvoudig te mengen en gelijkmatig aan te brengen. Met een sterkte van 9% (30 Volume) is deze developer geschikt voor kleuringen waarbij een sterkere oplichting en een optimale kleurontwikkeling gewenst zijn. De 1000 ml verpakking is ideaal voor salons en intensief professioneel gebruik.
Kenmerken van M:C Cream Developer 9% - 1000 ml
- Crème developer
- 9% waterstofperoxide
- 30 Volume
- Romige textuur
- Eenvoudig te mengen
- Gelijkmatige kleurontwikkeling
- Geschikt voor haarkleuringen en blondeerproducten
- Professionele kwaliteit
- Inhoud: 1000 ml
Waarvoor gebruik je de M:C Cream Developer 9%?
De M:C Cream Developer 9% is ontwikkeld voor het mengen met professionele haarkleuringen en blondeerproducten. De 9% waterstofperoxide zorgt voor een sterkere oplichting en ondersteunt een gelijkmatige kleurontwikkeling. Hierdoor is de developer geschikt voor kleurbehandelingen waarbij meerdere kleurhoogtes oplichting gewenst zijn.
Wat zijn de voordelen van de M:C Cream Developer 9%?
De M:C Cream Developer 9% zorgt voor een gelijkmatige menging en een gecontroleerde kleurontwikkeling. De romige formule verdeelt zich gemakkelijk door het haar en ondersteunt een egaal kleurresultaat. Dankzij de 1000 ml verpakking heb je voldoende product voor meerdere kleurbehandelingen, waardoor deze variant ideaal is voor professioneel gebruik.
Wanneer kies je voor een 9% cream developer?
Een M:C Cream Developer 9% gebruik je wanneer een sterkere oplichting nodig is dan met een 6% developer. Deze sterkte wordt veel toegepast bij permanente haarkleuringen en blondeerbehandelingen waarbij meer oplichting gewenst is. Volg altijd de aanbevolen mengverhouding van de gebruikte haarkleuring of het blondeerproduct voor het beste resultaat.
Hoe gebruik je de M:C Cream Developer 9%?
Meng de M:C Cream Developer 9% met een geschikte haarkleuring of blondeerproduct volgens de voorgeschreven mengverhouding. Breng het mengsel gelijkmatig aan op het haar. Laat het mengsel inwerken volgens de instructies van de gebruikte haarkleuring of het blondeerproduct en spoel het haar daarna grondig uit.
De M:C Cream Developer 9% is ook leverbaar in een grootverpakking van 5 liter.